Hlavní foto
x

x
Foto
x
Foto
x
Foto
x
Foto

Nabízíme k prodeji reprezentativní kompletně zrekonstruované obchodní prostory v OV přímo v centru Poděbrad. Bytový dům ve funkcionalistickém stylu se nachází 50 m od lázeňské kolonády. Dříve prostory sloužily jako bytová jednotka, v současné době jsou užívány jako galerie. Nabízí se tu možnost prostor rekolaudovat na krásnou bytovou jednotku o velikosti 2+kk popřípadě 3+1. Celý prostor je po kompletní rekonstrukci, nacházejí se zde nové leštěné keramické podlahy s podlahovým vytápěním, nové omítky s jemnou stěrkou, nové výlohy s bokem posuvnými mřížemi dále také nový plynový kondenzační kotel se zásobníkem na teplou vodu, nový sprchový kout, v předních dvou velkých místnostech jsou instalované rohové designové radiátory, nové rozvody elektřiny, plynu, vody a odpadů. Objekt má tři samostatné vchody s mechanickým a elektronickým zabezpečením včetně kamerového systému. V zadní části objektu jsou nová dřevěná okna a dveře, obě přední výlohy se vstupem na chodník jsou rovněž dřevěné, třídílné s možností otevření pro vjezd vozidla. Prostory mají širokou možnost využití od kanceláří přes obchod až po galerie, po rekolaudaci mohou rovněž sloužit jako bytová jednotka. K dispozici po zaplacení. Zajímavá nabídka.
Prodejní cena:4.500.000,- Kč

Lokalita
Město/Obec:Poděbrady
Okres:Nymburk
Kraj:Středočeský
Charakter obce:velké město
Situace v obci:mateřská škola, ZŠ 1.st., ZŠ 2.st., jiné školy, lékař, autobus, vlak, kino, knihovna, koupání, sport. hřiště, pošta, obchod

Popis nemovitosti
Název nabídky:Poděbrady obchodní prostor 81m2 s výhledem na kolonádu, luxusní, po rekonstrukci
Typ nabídky:prodej
Kategorie:Ostatní
Místnosti:3+kk
Plochy:
Celková:81 m2
Rekonstrukce provedena:2015
Konstrukce:cihly
Elektrická přípojka:220/380 V
Kanalizace:obecní kanalizace
Telefon:Ne
Vnitřní příslušenstní:koupelna
Další popis:Nabízíme k prodeji reprezentativní kompletně zrekonstruované obchodní prostory v OV přímo v centru Poděbrad. Bytový dům ve funkcionalistickém stylu se nachází 50 m od lázeňské kolonády. Dříve prostory sloužily jako bytová jednotka, v současné době jsou užívány jako galerie. Nabízí se tu možnost prostor rekolaudovat na krásnou bytovou jednotku o velikosti 2+kk popřípadě 3+1. Celý prostor je po kompletní rekonstrukci, nacházejí se zde nové leštěné keramické podlahy s podlahovým vytápěním, nové omítky s jemnou stěrkou, nové výlohy s bokem posuvnými mřížemi dále také nový plynový kondenzační kotel se zásobníkem na teplou vodu, nový sprchový kout, v předních dvou velkých místnostech jsou instalované rohové designové radiátory, nové rozvody elektřiny, plynu, vody a odpadů. Objekt má tři samostatné vchody s mechanickým a elektronickým zabezpečením včetně kamerového systému. V zadní části objektu jsou nová dřevěná okna a dveře, obě přední výlohy se vstupem na chodník jsou rovněž dřevěné, třídílné s možností otevření pro vjezd vozidla. Prostory mají širokou možnost využití od kanceláří přes obchod až po galerie, po rekolaudaci mohou rovněž sloužit jako bytová jednotka. K dispozici po zaplacení. Zajímavá nabídka.

Poděbrady obchodní prostor 81m2 s výhledem na kolonádu, luxusní, po rekonstrukci

Rezervace
Mám zájem o nemovitost
Mám zájem o bližší informace
Zde upřesněte Vaše přání nebo napište Vaše dotazy:*
Jméno a příjmení:*
Ulice a čp:
Obec, PSČ :
Telefon:*
Fax:
E-mail:*